We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC by Schneider Electric SYMIM5 Intelligence Module Remote Power Management Adapter
SKU
INGMF94418
by APC
$3,009.51 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Only 7 left
Category: Server Cabinets
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
|---|---|
| Compatibility | APC Symmetra LX UPS |
| Country of Origin | Philippines |
| Depth | 19.6" |
| Height | 1.6" |
| Manufacturer Part Number | SYMIM5 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | SYMIM5 |
| Product Name | SYMIM5 Intelligence Module Remote Power Management Adapter |
| Product Type | Remote Power Management Adapter |
| Weight (Approximate) | 5.03 lb |
| Width | 6.6" |
| UPC | 731304221647 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 6.5000 |
| MPN | SYMIM5 |
| Brand | APC |

Log In