We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Apollo Valves APXSUSCLAMP34 Suspension Clamp, 3/4 in Opening, Plastic, For: 3/4 in PEX Pipe
SKU
ORG7422520
$15.95 /BAG
Delivered in 2-4 business days
In stock
- For use to hang pipe below joists for support
Category: Pipe Repair
Apollo Valves Suspension Clamp, Opening Size: 3/4 in, Plastic, 1.7 in OAL, 0.7 in OAH, Suitable for: 3/4 in PEX Pipe.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Opening Size | 3/4 in |
| Overall Height | 0.7 in |
| Overall Length | 1.7 in |
| Suitable for | 3/4 in PEX Pipe |
| Weight (lbs) | 0.1200 |
|---|---|
| Brand | Apollo Valves |
| UPC | 670750948275 |
| MPN | APXSUSCLAMP34 |

Log In