We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Boston Harbor 756-35-07 Paper Holder, Aluminum/Zinc, Venetian Bronze, Wall Mounting
SKU
ORG0660886
$27.80 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
- Manhattan Collection
- Venetian bronze finish
- Mounting hardware included
- For bathroom
Category: Toilet Paper Holders
This toilet paper roller fits most bracket. It is constructed from durable plastic. For optimal performance, this holder is spring-loaded with universal tapered tips.
| Color | Venetian Bronze |
|---|---|
| Material | Aluminum/Zinc |
| Mounting Type | Wall |
| Overall Depth | 2in |
| Overall Height | 3-3/16in |
| Overall Width | 8-1/2in |
| Weight | 0.44lb |
| Weight (lbs) | 0.6500 |
|---|---|
| Brand | Boston Harbor |
| UPC | 045734631199 |
| MPN | 756-35-07-SOU |

Log In