We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Boston Harbor PBC0003-3L Paper Roller, Plastic, Chrome, Wall Mounting
SKU
ORG3600053
$20.26 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
- Manhattan Collection
- Chrome finish
- Mounting hardware included
- For bathroom
Category: Toilet Paper Holders
This toilet paper roller fits most brackets. It is constructed from durable plastic. For optimal performance, this holder is spring-loaded with universal tapered tips.
| Color | Chrome |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Wall |
| Overall Depth | 1in |
| Overall Height | 1in |
| Overall Width | 6-1/2in |
| Weight | 0.03lb |
| UPC | 045734994843 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.0800 |
| MPN | CSC3L003 |
| Brand | Boston Harbor |

Log In