We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DeWALT DW7451/DW7450 Table Saw Stand, 21-3/4 in W Stand, 22-7/8 in D Stand, 22-1/2 in H Stand, Steel, Black
SKU
ORG5739974
by DeWalt
$110.59 /EACH
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
Category: Table Saws
Folds for easy storage. Portable, lightweight and durable. Fits #DW745 (Sku 281.2428) jobsite table saw.
| Color | Black |
|---|---|
| Includes | Hardware Bag |
| Material | Steel |
| Stand Depth | 22-7/8in |
| Stand Height | 22-1/2in |
| Stand Width | 21-3/4in |
| Suitable for | Model DW745 and DWE7480 Table Saw |
| Brand | DeWalt |
|---|---|
| Weight (lbs) | 14.0000 |
| UPC | 885911495851 |
| MPN | DW7451/DW7450 |

Log In