We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Easy Track 9211-CH Wire Basket, 11 in OAL, 24 in OAW, Metal, Chrome
SKU
ORG2802668
by Easy Track
$88.89 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
The 11 in deep, 24 in wide chrome basket. Triple-coated chrome provides long-lasting style and a modern look. Looks great with all Easy Track finishes. Comes with all hardware to install immediately.
| Finish | Chrome |
|---|---|
| Includes | Hardware and Instructions |
| Material | Metal |
| Overall Height | 11in |
| Overall Length | 11in |
| Overall Width | 24in |
| Brand | Easy Track |
|---|---|
| Weight (lbs) | 6.0000 |
| UPC | 018098392112 |
| MPN | 9211-CH |

Log In