We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Easy Track RS3003 Corner Shelf, 14 in L, 29-7/8 in W
SKU
ORG3014495
by Easy Track
$127.11 /PACKAGE
Delivered in 2-4 business days
In stock
Create wall-to-wall storage with corner shelves. Included hardware attaches corner shelves to vertical panels. Shelves extend 30 in on each side and are 14 in deep. Attaches to 48 or 72 in vertical panels. Radius design allows easy access to back of shelf. Scratch and moisture-resistant surface. Contains three shelves.
| Color | White |
|---|---|
| Height | 2.5 in |
| Includes | Screws Shelf Pins Support Brackets |
| Length | 14 in |
| Thickness | 5/8 in |
| Width | 29-7/8 in |
| UPC | 018098030038 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 35.0000 |
| MPN | RS3003 |
| Brand | Easy Track |

Log In