We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Moen 2080CH Toilet Paper Holder, Zinc, Chrome
SKU
ORG1770247
by MOEN
$23.45 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
- Chrome finish is highly reflective for a mirror-like look that works with any decorating style
- Corrosion-resistant
Category: Toilet Paper Holders
Moen Toilet Paper Holder, 7-1/2 in OAW, Overall Depth: 3 in, 2-3/8 in OAH, Orientation Type: Horizontal, Zinc, Chrome, Includes: Stamped Steel Mount Bracket, Template and Mount Hardwares
| Finish | Chrome |
|---|---|
| Includes | Stamped Steel Mount Bracket Template and Mount Hardwares |
| Material | Zinc |
| Orientation Type | Horizontal |
| Overall Depth | 3in |
| Overall Height | 2-3/8in |
| Overall Width | 7-1/2in |
| Brand | MOEN |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.5400 |
| UPC | 034584700346 |
| MPN | 2080CH |

Log In