We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Moen 5808CH Toilet Paper Holder, Zinc, Chrome
SKU
ORG1770411
by MOEN
$25.26 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
- Chrome finish is highly reflective for a mirror-like look that works with any decorating style
- Corrosion-resistant
Category: Toilet Paper Holders
The ASPEN collection's soft, nuanced shapes take the edge off any setting, allowing form and function to flow as one. Gracious and uncomplicated style features give the ASPEN collection an ageless yet fashion-forward presence. With its flexible design, the ASPEN collection is an exercise in design balance. This lustrous collection works seamlessly with today's lifestyles.
| Finish | Chrome |
|---|---|
| Includes | Stamped Steel Mount Bracket Template and Mount Hardwares |
| Material | Zinc |
| Orientation Type | Horizontal |
| Overall Depth | 9.69in |
| Overall Height | 2.19in |
| Overall Width | 3.13in |
| UPC | 034584220028 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 1.3300 |
| MPN | 5808CH |
| Brand | MOEN |

Log In