We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Pic 274 Fly Swatter, Plastic Mesh
SKU
ORG5148994
by PIC
$27.90 /24EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Flexible, plastic fly swatters in 4 assorted neon colors. Won't scratch surfaces or tear for long life. Basket weave design swatter size of 3-1/2 in x 5 in.
Category: Swatters
Flexible, plastic fly swatters in 4 assorted neon colors. Won't scratch surfaces or tear for long life. Basket weave design swatter size of 3-1/2 in x 5 in.
| Dimensions | 22 in L |
|---|---|
| Handle Type | Wire |
| Mesh Length | 5 in |
| Mesh Material | Plastic |
| Mesh Width | 3-1/2 in |
| UPC | 072477980202 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.0900 |
| MPN | 274 |
| Brand | PIC |

Log In