We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Plumb Pak EZ Series PP23799 Sink Supply Tube, 1/2 in Inlet, FIP Inlet, 1/2 in Outlet, FIP Outlet, Stainless Steel Tubing
SKU
ORG1562040
by PLUMB PAK
$23.95 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Category: Sink Accessories
Plumb Pak EZ Sink Supply Tube, Inlet Connection Size: 1/2 in, Inlet Connection Type: FIP, Outlet Connection Size: 1/2 in, Outlet Connection Type: FIP, Tubing Material: Stainless Steel, 30 in L
| Inlet Connection Size | 1/2in |
|---|---|
| Inlet Connection Type | FIP |
| Length | 30in |
| Outlet Connection Size | 1/2in |
| Outlet Connection Type | FIP |
| Tubing Material | Stainless Steel |
| Download PDF File |
| UPC | 046224007760 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.5800 |
| MPN | PP23799 |
| Brand | PLUMB PAK |

Log In