We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Plumb Pak PP820-70PB Lavatory Pop-Up Assembly, 1-1/4 in, Plastic
SKU
ORG7183924
by PLUMB PAK
$23.50 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
Connects to standard 1-1/4 in drain systems. Complete with lift rod, plunger and linkage.
Category: Lavatory Pop-Up Assemblys
Connects to standard 1-1/4 in drain systems. Complete with lift rod, plunger and linkage.
| Connection Size | 1-1/4 in |
|---|---|
| Finish | Polished Brass |
| Height | 11.88 in |
| Includes | Lift Rod Linkage Plunger |
| Material | Plastic |
| Suitable for | 1-1/4 in Drain Systems |
| UPC | 046224712817 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 2.8100 |
| MPN | PP820-70PB |
| Brand | PLUMB PAK |

Log In