We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Short Crown Caps, Size 7 1/8, Assorted Prints
SKU
ORS1184000718
by Comeaux Caps
$26.13 /EACH
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
- 6 panel, medium crown.
- Hard brim and single sided.
- This style cap offers the medium crown, hard brim, to give that baseball cap fit.
Category: Hand Tools
6 panel, medium crown. Hard brim and single sided. This style cap offers the medium crown, hard brim, to give that baseball cap fit.
| Color | Assorted Prints |
|---|---|
| Height [Nom] | 1 in |
| Length [Nom] | 1 in |
| Size Group | 7 1/8 |
| Type | Crazy Cap |
| Wt. | 0.1 lb |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Comeaux Caps |
| Brand | Comeaux Caps |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.1300 |
| UPC | 706486407189 |
| MPN | 4000-7-1/8 |

Log In