We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ProSource 24419-3L Toilet Ballcock, Plastic, White, Anti-Siphon: Yes, For: 8-1/2 Toilet Tanks in
SKU
ORG4674370
by ProSource
$25.43 /BAG
Delivered in 2-4 business days
In stock
Category: Ballcocks
ProSource Toilet Ballcock, Anti-Siphon: Yes, 3-1/4 in L, 3-1/4 in W, 10 in H, Plastic, White, Suitable for: 8-1/2 Toilet Tanks in, Includes: 1pc Ballcock, 1pc Refill Tube, 1pc Float Rod
| Anti-Siphon | Yes |
|---|---|
| Color | White |
| Height | 17.42in |
| Includes | 1pc Ballcock 1pc Refill Tube 1pc Float Rod |
| Length | 3-1/4in |
| Material | Plastic |
| Suitable for | 8-1/2 Toilet Tanksin |
| Width | 3-1/4in |
| UPC | 045734995772 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.3800 |
| MPN | 24419-3L |
| Brand | ProSource |

Log In