We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BWF 10XFAB-1 Box Extension Adapter, 5-1/4 in L, 1/2 in W, 1 -Gang, Die-Cast Metal, Bronze
SKU
ORG1717883
by BWF
$18.08 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
Category: Patio Torches & Lights
BWF Box Extension Adapter, Flanged, Weatherproof, 1 Gangs, Die-Cast Metal, Bronze, 5-1/4 in Length, 1/2 in Width, 1-1/2 in Height, Includes: Closure Plugs, Gasket and Mounting Screws.
| Color | Bronze |
|---|---|
| Height | 6.0 in |
| Includes | Closure Plugs Gasket and Mounting Screws |
| Length | 5-1/4 in |
| Material | Die-Cast Metal |
| Number Of Gangs | 1 |
| Type | Flanged Weatherproof |
| Width | 1/2 in |
| Weight (lbs) | 0.8900 |
|---|---|
| Brand | BWF |
| UPC | 087115355133 |
| MPN | 10XFAB-1 |

Log In