We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BWF 4261-1 Cover, 4-9/16 in L, 4-9/16 in W, Metal, Gray, Powder-Coated
SKU
ORG1718287
by BWF
$19.58 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
Only 5 left
Category: Patio Torches & Lights
BWF Cover, Metal, Powder-Coated, Gray, 4-9/16 in Length, 4-9/16 in Width, Suitable for: (2) Duplex Receptacles, Switches or Combination Devices, Includes: Gasket and Screws.
| Color | Gray |
|---|---|
| Finish | Powder-Coated |
| Height | 5.25 in |
| Includes | Gasket and Screws |
| Length | 4-9/16 in |
| Material | Metal |
| Suitable for | (2) Duplex Receptacles Switches or Combination Devices |
| Width | 4-9/16 in |
| Weight (lbs) | 0.6100 |
|---|---|
| Brand | BWF |
| UPC | 087115042613 |
| MPN | 4261-1 |

Log In