We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BWF 4261W-1 Cover, 4-9/16 in L, 4-9/16 in W, Metal, White, Powder-Coated
SKU
ORG1718329
by BWF
$19.58 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
BWF Cover, Metal, Powder-Coated, White, 4-9/16 in Length, 4-9/16 in Width, Suitable for: (2) Duplex Receptacles, Switches or Combination Devices, Includes: Gasket and Screws.
| Color | White |
|---|---|
| Finish | Powder-Coated |
| Height | 5.25 in |
| Includes | Gasket and Screws |
| Length | 4-9/16 in |
| Material | Metal |
| Suitable for | (2) Duplex Receptacles Switches or Combination Devices |
| Width | 4-9/16 in |
| Weight (lbs) | 0.6100 |
|---|---|
| Brand | BWF |
| UPC | 087115500601 |
| MPN | 4261W-1 |

Log In