We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BWF EXF5-2V Box Extension Adapter, 5-1/4 in L, 3-1/2 in W, 1 -Gang, Die-Cast Metal, Gray
SKU
ORG1719145
by BWF
$19.26 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Category: Patio Torches & Lights
BWF Box Extension Adapter, Flanged, Weatherproof, 1 Gangs, Die-Cast Metal, Gray, 5-1/4 in Length, 3-1/2 in Width, 1-1/2 in Height, Includes: Closure Plugs, Gasket and Mounting Screws.
| Color | Gray |
|---|---|
| Height | 9.0 in |
| Includes | Closure Plugs Gasket and Mounting Screws |
| Length | 5-1/4 in |
| Material | Die-Cast Metal |
| Number Of Gangs | 1 |
| Type | Flanged Weatherproof |
| Width | 3-1/2 in |
| Weight (lbs) | 0.4900 |
|---|---|
| Brand | BWF |
| UPC | 087115350114 |
| MPN | EXF5-2V |

Log In