We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BWF EXR-1V Box Extension, 4-9/16 in L, 2-13/16 in W, 1 -Gang, Metal, Gray
SKU
ORG1719160
by BWF
$17.13 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Category: Patio Torches & Lights
BWF Box Extension, Weatherproof, 1 Gangs, Metal, Gray, 4-9/16 in Length, 2-13/16 in Width, 1 in Height, Includes: Gasket and Screws.
| Color | Gray |
|---|---|
| Height | 9.0 in |
| Includes | Gasket and Screws |
| Length | 4-9/16 in |
| Material | Metal |
| Number Of Gangs | 1 |
| Type | Weatherproof |
| Width | 2-13/16 in |
| Brand | BWF |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.2200 |
| UPC | 087115350077 |
| MPN | EXR-1V |

Log In