We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BWF TS-21V Toggle Switch Cover, 4-9/16 in L, 4-9/16 in W, Square, Aluminum, Gray, Powder-Coated
SKU
ORG1719657
by BWF
$22.44 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Category: Patio Torches & Lights
BWF Toggle Switch Cover, Square Shape, Aluminum, Powder-Coated, Gray, 4-9/16 in Length, 4-9/16 in Width, Vertical Mounting, Suitable for: 15 A Single Pole Switch, Includes: Gasket and Screws.
| Color | Gray |
|---|---|
| Finish | Powder-Coated |
| Height | 9.0 in |
| Includes | Gasket and Screws |
| Length | 4-9/16 in |
| Material | Aluminum |
| Mounting Type | Vertical |
| Shape | Square |
| Suitable for | 15 A Single Pole Switch |
| Width | 4-9/16 in |
| Weight (lbs) | 0.3600 |
|---|---|
| Brand | BWF |
| UPC | 087115273390 |
| MPN | TS-21V |

Log In