We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Genuine Joe Deodorizing Clip
SKU
GJO85164CT
by Genuine Joe
$100.61 /CARTON
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
- Premium odor control
- High-intensity fragrance reduces odors for 30 days
- Easy-to-use design allows quick attachment where you need it most
- Perfect for securing to your toilet bowl, stall door, shelf and more
Category: Air Purifiers
Deodorizing clip features a high-intensity, clean-smelling fragrance to battle unpleasant restroom odors for 30 days. Easy-to-use design simply clips into place for quick attachment where you need it most. Deodorizing clip is perfect for your toilet bowl, stall door, shelf and more.
| Assembly Required | No |
|---|---|
| Brand Name | Genuine Joe |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 1.5" |
| Effective Duration | 30 Day |
| Features | Odor Neutralizer |
| Height | 4" |
| Manufacturer Part Number | 85164CT |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Packaged Quantity | 36 / Carton |
| Product Color | Blue |
| Product Line | Eclipse |
| Product Name | Eclipse Deodorizing Clip |
| Product Type | Deodorizer |
| Recycled | No |
| Scent | Ocean Breeze |
| Width | 6" |
| UNSPSC | 47131816 |
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Weight (lbs) | 6.0000 |
| UPC | 50035255851645 |
| MPN | 85164CT |

Log In