We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HOLDER PAPER PIVOTING BRSH NIC
SKU
ORG1778661
by MOEN
$34.74 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
- Spot Resist brushed nickel finish resists fingerprints and water spots for a cleaner looking bath
Category: Bathroom Hardware
With clean, horizontal lines and angular points, Rinza faucets and accessories demonstrate that a simple, Modern touch is all you need to make a statement in your Bath.
| Finish | Brushed Nickel |
|---|---|
| Material | Zinc |
| Mounting Type | Wall |
| Overall Depth | 3-5/16in |
| Overall Height | 2in |
| Overall Width | 8-3/4in |
| Brand | MOEN |
|---|---|
| Weight (lbs) | 1.3600 |
| UPC | 034584031464 |
| MPN | Y1108BN |

Log In