We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Holidaytrims 6159 Wired Bow, Red/Green, 7 Loops, 8-1/2 x 14 in
SKU
ORG8416448
by Holidaytrims
$251.92 /12EACH
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
- 7 Loops
- 8-1/2 in x 14 in
- Proudly hand-tied in Belgium WI
- 12/Case
- Use for indoor/outdoor decorating
Category: Christmas Decorating
Radner Red/Green Wired Bow, 7 Loops, 8-1/2 in x 14 in
| Color | Red/Green |
|---|---|
| Depth | 3in |
| Design/Theme | Hand Tired Christmas Bow |
| Dimensions | 8-1/2 in x 14 in x 3in |
| Length | 14 |
| Material | Cloth |
| Package Quantity | 12 |
| Size | 8-1/2 x 14in |
| Special Features | Indoor/Outdoor |
| Type | Wired Christmas Bow |
| Width | 8-1/2 |
| Brand | Holidaytrims |
|---|---|
| Weight (lbs) | 1.6300 |
| UPC | 039275061591 |
| MPN | 6159 |

Log In