We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CLOTHESLINE 40FT RETRACTABLE
SKU
ORG4265807
by Honey-Can-Do
$27.53 /EACH
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
Category: Clothes Drying
For those who want the freshness of line dried clothes and linens without the permanent, in-yard solution. Designed for wall mounting. Vinyl line quickly reels up when not in use. Sturdy bracket is made from rust-resistant steel. Dimensions: 6.7 in L x 5.5 in W x 2 in H.
| Color | Off-White |
|---|---|
| Height | 2in |
| Length | 67in |
| Material | Plastic |
| Width | 5-1/2in |
| Brand | Honey-Can-Do |
|---|---|
| Weight (lbs) | 1.1000 |
| UPC | 811434011131 |
| MPN | DRY-01113 |

Log In