We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HY-KO BR-90/7 House Number, Character: 7, 4 in H Character, 2-1/2 in W Character, Brass Character, Brass
SKU
ORG0251199
by HY-KO
$27.06 /CARD
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
- Polished, high-luster finish
- For identifying homes and businesses
Category: House Numbers & Signs
Refills for No. BR900 assortment. Mounting screws included. Mounting holes pre-drilled and countersunk.
| Character | 7 |
|---|---|
| Character Color | Brass |
| Character Height | 4in |
| Character Width | 2-1/2in |
| Dimensions | 3 in W x 6-3/4 in H |
| Includes | Screw Nails |
| Material | Brass |
| Brand | HY-KO |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.1400 |
| UPC | 029069104979 |
| MPN | BR-90/7 |

Log In