We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HY-KO CMR-10 Carded Reflector, 9.63 in L Post, Assorted Reflector
SKU
ORG0257683
by HY-KO
$15.65 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
- Made of break-resistant Plexiglas
- Skin-packed on attractive cards
- Display on pegboard or display rack
Category: House Numbers & Signs
Skin-packed on cards. Durable, molded plastic. Easy to use, peel off protective backing and stick to any clean, dry surface. Assorted colors red, blue, amber, green and crystal.
| Dimensions | 1-1/4 in Dia |
|---|---|
| Mounting Type | Press-On |
| Post Length | 9.63in |
| Post Width | 4.88in |
| Reflector Color | Assorted |
| Reflector Material | Plexiglas |
| UPC | 029069002084 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.7000 |
| MPN | CMR-10 |
| Brand | HY-KO |

Log In