We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Moen BH2918CH Towel Bar, Chrome, Surface Mounting
SKU
ORG7397607
by MOEN
$40.60 /CARD
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
- Chrome finish is highly reflective for a mirror-like look that works with any decorating style
Category: Bathroom Hardware
Update your bath with the Danika collection. Each piece features clean contemporary lines with a soft edge for a sophisticated look.
| Finish | Chrome |
|---|---|
| Height | 8.071in |
| Length | 19.488in |
| Mounting Type | Surface |
| Overall Height | 2.02in |
| Overall Length | 20.02in |
| Overall Width | 3.1in |
| Weight | 1.23lb |
| Brand | MOEN |
|---|---|
| Weight (lbs) | 1.2300 |
| UPC | 034584023056 |
| MPN | BH2918CH |
| Prop65 Warning | Warning: Cancer and Reproductive Harm -- www.P65Warnings.ca.gov |

Log In