We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Moen Boardwalk Series Y3222CH Double Towel Bar, 24 in L Rod, Aluminum/Zinc Alloy, Chrome, Wall Mounting
SKU
ORG7443559
by Moen
$56.63 /CARD
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
- Chrome finish is highly reflective for a mirror-like look that works with any decorating style
Category: Bathroom Hardware
Featuring an art-deco inspired blend of vintage design and classic lines, the Boardwalk collection offers homeowners a high-end selection of faucets, showering products and accessories to create a stunning look in the bath.
| Finish | Chrome |
|---|---|
| Material | Aluminum/Zinc Alloy |
| Mounting Type | Wall |
| Overall Height | 5.74in |
| Overall Length | 26.06in |
| Overall Width | 3.65in |
| Rod Length | 24in |
| Brand | Moen |
|---|---|
| Weight (lbs) | 2.8000 |
| UPC | 034584020161 |
| MPN | Y3222CH |

Log In