We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Moen Caldwell Series Y3108CH Pivoting Paper Holder, Aluminum/Zinc, Chrome
SKU
ORG7444607
by MOEN
$33.91 /CARD
Delivered in 2-4 business days
In stock
Only 2 left
- Chrome finish is highly reflective for a mirror-like look that works with any decorating style
Category: Bathroom Hardware
8.62 in Lx 3.31 in W x 2.10 in H.
| Finish | Chrome |
|---|---|
| Material | Aluminum/Zinc |
| Overall Depth | 2.01in |
| Overall Height | 3.31in |
| Overall Width | 8.62in |
| Download PDF File |
| Brand | MOEN |
|---|---|
| Weight (lbs) | 1.1400 |
| UPC | 034584017406 |
| MPN | Y3108CH |
| Prop65 Warning | Warning: Cancer and Reproductive Harm -- www.P65Warnings.ca.gov |

Log In