We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Plumb Pak EZ Series PP23803-5 Sink Supply Tube, 3/8 in Inlet, Compression Inlet, 1/2 in Outlet, FIP Outlet, 20 in L
SKU
ORG1979103
by PLUMB PAK
$36.46 /BAG
Delivered in 2-4 business days
In stock
Category: Supply Lines
Plumb Pak EZ Sink Supply Tube, Inlet Connection Size: 3/8 in, Inlet Connection Type: Compression, Outlet Connection Size: 1/2 in, Outlet Connection Type: FIP, Tubing Material: Stainless Steel, 20 in L
| Inlet Connection Size | 3/8in |
|---|---|
| Inlet Connection Type | Compression |
| Length | 20in |
| Outlet Connection Size | 1/2in |
| Outlet Connection Type | FIP |
| Tubing Material | Stainless Steel |
| Weight (lbs) | 1.8700 |
|---|---|
| Brand | PLUMB PAK |
| UPC | 046224028567 |
| MPN | PP23803-5 |

Log In