We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Plumb Pak EZ Series PP23840 Sink Supply Tube, 1/2 in Inlet, Compression Inlet, 1/2 in Outlet, FIP Outlet, 20 in L
SKU
ORG5639091
by PLUMB PAK
$19.35 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Category: Supply Lines
Plumb Pak EZ Sink Supply Tube, Inlet Connection Size: 1/2 in, Inlet Connection Type: Compression, Outlet Connection Size: 1/2 in, Outlet Connection Type: FIP, Tubing Material: Stainless Steel, 20 in L
| Inlet Connection Size | 1/2in |
|---|---|
| Inlet Connection Type | Compression |
| Length | 20in |
| Outlet Connection Size | 1/2in |
| Outlet Connection Type | FIP |
| Tubing Material | Stainless Steel |
| Download PDF File |
| UPC | 046224238409 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.3800 |
| MPN | PP23840 |
| Brand | PLUMB PAK |

Log In