We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Plumb Pak EZ Series PP23855 Toilet Supply Tube, 3/8 in Inlet, Flare Inlet, 7/8 in Ballcock Outlet, 20 in L
SKU
ORG6814636
by PLUMB PAK
$17.96 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Plumb Pak EZ Series Toilet Supply Tube, 3/8 in Inlet, Flare Inlet, 7/8 in Outlet, Ballcock Outlet, Stainless Steel Tubing, 20 in L
Category: Supply Lines
Plumb Pak EZ Toilet Supply Tube, Inlet Connection Size: 3/8 in, Inlet Connection Type: Flare, Outlet Connection Size: 7/8 in, Outlet Connection Type: Ballcock, Tubing Material: Stainless Steel, 20 in L
| Inlet Connection Size | 3/8in |
|---|---|
| Inlet Connection Type | Flare |
| Length | 20in |
| Outlet Connection Size | 7/8in |
| Outlet Connection Type | Ballcock |
| Tubing Material | Stainless Steel |
| UPC | 046224007487 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.3100 |
| MPN | PP23855 |
| Brand | PLUMB PAK |

Log In