We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SuperStrut ZU501-10 Beam Clamp, Steel, Gold, Galvanized
SKU
ORG4861423
by SuperStrut
$23.10 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Categories: Tools & Garage, Electrical, Rough Electrical, Electrical Fittings, Metal Conduit Support
SuperStrut Beam Clamp, Steel, Gold, Galvanized, 3-3/16 in Length, 3 in Width, Suitable for: A-1200, B-1200, C-1200, A-1400, B-1400 and B-1402 Series Channels
| Color | Gold |
|---|---|
| Finish | Galvanized |
| Height | 5.88in |
| Length | 3-3/16in |
| Material | Steel |
| Suitable for | A-1200 B-1200 C-1200 A-1400 B-1400 and B-1402 Series Channels |
| Width | 3in |
| UPC | 075114013598 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.7500 |
| MPN | ZU501-10 |
| Brand | SuperStrut |

Log In