We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Swiffer Sweepers, 10 in, Green/White
SKU
ORS60809060CT
$69.63
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
- Sweep floors with dry cloths to remove dirt, dust and hair
- Cleans tough soils and dried messes with wet cloth
Category: Dust Mops & Pads
Sweep floors with dry cloths to remove dirt, dust and hair. Cleans tough soils and dried messes with wet cloth
| Weight | 1.40 lb |
|---|---|
| Color | "Green; White" |
| Type | Sweeper |
| Length [Nom] | 1.360 in |
| Quantity | 3 per case |
| Width [Nom] | 4 in |
| Height [Nom] | 4 in |
| Handle Material | Plastic |
| Head Width [Nom] | 10 in |
| MPN | PGC09060CT |
| UPC | 370000906011 |
| Country Of Origin | CA |
| Brand | Procter & Gamble |
| Weight (lbs) | 1.4000 |
|---|

Log In