We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Sylvania 40482 LED Bulb, Linear, T5 Lamp, Frosted, 3500 K Color Temp
SKU
ORG3649936
by Sylvania
$16.68 /EACH
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
Category: Bulbs & Lamps
Sylvania LED Bulb, Linear, Wattage Rating: 10 W, Lamp Shape: T5, Lamp Material: Glass, Lamp Finish: Frosted, Color Temperature: 3500 K, Dimensions: 36 in
| Color Temperature | 3500 K |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Lamp Finish | Frosted |
| Lamp Material | Glass |
| Lamp Shape | T5 |
| Type | Linear |
| Wattage Rating | 10 W |
| Brand | Sylvania |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.3800 |
| UPC | 046135404825 |
| MPN | 40482 |

Log In