We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Traeger BAC533 Pig Tail Turner, 1.7 in W Blade, 18-1/2 in OAL, Stainless Steel Blade
SKU
ORG5538095
$33.52 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
Category: Wood Pellet Grills
Traeger Pig Tail Turner, Stainless Steel Blade, 1.7 in W Blade, Rose Wood Handle, 4 in L Handle, 18-1/2 in OAL
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Blade Width | 1.7 in |
| Handle Length | 4 in |
| Handle Material | Rose Wood |
| Overall Length | 18-1/2 in |
| UPC | 634868931963 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.4800 |
| MPN | BAC533 |
| Brand | Traeger Grills |

Log In