We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Trend Harmony Right On! Recognition Award
SKU
TEP81091
by TREND
$6.90 /PACKAGE
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
- Playful design helps children be proud of their achievement
- Blank format offers space for messages, notes and praises
- Durable construction helps prevent folds and tears
- Perfect for celebrating special moments
Category: Learning & Education
Recognition awards feature a playful design to celebrate special moments with awards that children are proud to take home. Blank format allows you to easily customize the award with personal messages, notes and praises. Durable design withstands wear-and-tear for lasting use.
| Assembly Required | No |
|---|---|
| Brand Name | Trend |
| Certificate Length | 0.3" |
| Certificate Width | 5.5" |
| Country of Origin | United States |
| Features | Durable |
| Features | Tear Resistant |
| Features | Wear Resistant |
| Height | 8.5" |
| Length | 0.3" |
| Manufacturer Part Number | 81091 |
| Manufacturer | Trend enterprises, Inc |
| Packaged Quantity | 30 / Pack |
| Product Color | Multicolor |
| Product Name | Harmony Right On! Recognition Award |
| Product Type | Award |
| Recycled | No |
| Width | 5.5" |
| UNSPSC | 49101705 |
| Brand | TREND |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.4000 |
| UPC | 078628810912 |
| MPN | 81091 |

Log In