We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Simple Spaces SD-CBH-VB Ball Shower Curtin Hook, 1-1/16 in Opening, Steel, Venetian Bronze, 1-3/4 in W, 2-7/8 in H
SKU
ORG0428235
$21.44 /PACKAGE
Delivered in 2-4 business days
In stock
- Venetian bronze
- Steel
Category: Shower Curtains & Accessories
The Simple Spaces roller ball curtain hook is highly durable and made of metal with a Venetian bronze finish.
| Color | Venetian Bronze |
|---|---|
| Finish | Venetian Bronze |
| Height | 7.87in |
| Material | Steel |
| Opening Size | 1-1/16in |
| Suitable for | Shower Curtain |
| Width | 1-3/4in |
| Wire Diameter | 4.7mm |
| Weight (lbs) | 1.0900 |
|---|---|
| Brand | Simple Spaces |
| UPC | 045734630918 |
| MPN | SD-CBH-VB |

Log In