We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Worldwide Sourcing Faucet Pod, For Use With Two Handle Tub And Shower Faucet Display, Abs
SKU
ORG6571913
$29.72 /EACH
Delivered in 2-4 business days
In stock
- The faucet pod is for two handle tub and shower faucet display
- Made of ABS material
- Durable construction
- Two holes
- Space-saving
Category: Retail Equipment & Supplies
The Boston Harbor faucet pod are perfect for a variety of faucet displays such as kitchen, tub, shower or lavatory displays. The frame material is ABS with a plastic injection and black finish.
| Color | Black |
|---|---|
| Frame Material | ABS |
| Overall Depth | 4-1/4in |
| Overall Height | 11-1/4in |
| Overall Width | 12-1/2in |
| Type | Lightweight |
| Brand | Worldwide Sourcing |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.2400 |
| UPC | 045734625143 |
| MPN | A88HD0695 |

Log In