We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Trend Shoot for the Moon Award Certificate
SKU
TEPT2951
by TREND
$15.31 /PACKAGE
Delivered in 2-4 business days
Out of stock
- Ready-to-frame award certificate offers an inspiring quotation with contemporary art work
- Certificate reads "Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars."
- Ideal for students in 3rd-grade to 8th-grade (ages 8 to 14)
- Size: 8-1/2"W x 11"L
- 30 / Pack
Category: Forms & Certificates
Award certificates feature an inspiring quotation and contemporary artwork. You can easily customize them for any occasion. Each ready-to-frame certificate reads, "Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars." Ideal for students in third-grade to eighth-grade (ages 8 to 14).
| Assembly Required | No |
|---|---|
| Brand Name | Trend |
| Certificate Length | 11" |
| Certificate Width | 8.5" |
| Country of Origin | United States |
| Length | 11" |
| Manufacturer Part Number | T2951 |
| Manufacturer | Trend enterprises, Inc |
| Packaged Quantity | 30 / Pack |
| Print/Message | Certificate of Award |
| Product Name | Shoot for the Moon Award Certificate |
| Product Type | Certificate |
| Recycled | No |
| Width | 8.5" |
| UNSPSC | 49101705 |
| Brand | TREND |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.5000 |
| UPC | 078628029512 |
| MPN | T2951 |

Log In